Nissan Juke czyli Żaba na kółkach

Nissan Juke, samochody leasing, wynajem

 

Używany Nissan Juke czyli Żaba na kółkach

Jedni go kochają, inni nienawidzą. Z jednym nie można się nie zgodzić – kontrowersyjny wygląd tego samochodu, sprawia że jest o nim głośno od momentu premiery. Nissan Juke jest przedstawicielem segmentu crossoverów. Samochodów bardzo lubianych w Polsce i Europie.

Jest to segment samochodów bardzo wygodnych, nieco wyżej zawieszonych i zapewniających nieco bardziej podniesioną pozycję za kierownicą. Pozwala to uzyskać lepsze pole obserwacji drogi i jej otoczenia.

Jeśli chcesz kupić używanego Nissana Juke, musisz się przygotować na przesiewania samochodów powypadkowych i pokolizyjnych. Bardzo duża liczba sprzedawanych egzemplarzy, trafiła do Polski zza granicy – co samo w sobie może świadczyć o ich kolizyjnej historii. Warto się temu wnikliwie przyjrzeć, przed złożeniem podpisu na umowie kupna sprzedaży.

Nissan Juke, samochody leasing, wynajem

 

Nissan Juke, samochody leasing, wynajem

Szukając modelu Juke z nieco większym pazurem, oczywistym wyborem jest samochód z turbiną.

Tutaj również zachęcamy do dokładniejszego sprawdzenia jednostki silnikowej wraz z osprzętem.

Nieumiejętne obchodzenie się z samochodami z turbo sprężarką, może w konsekwencji prowadzić do kosztownych napraw. Powodem jest m.in. nieprzestrzeganie zalecanych częstotliwości wymiany oleju oraz niechłodzenie turbiny po ostrzejszej jeździe.

Nissan Juke, samochody leasing, wynajem
Foto/www.bild.de

 

Poza tymi dwoma przypadłościami, Nissan Juke to w miarę bezawaryjne auto, które nie zaskoczy nas niestandardowymi awariami, których usunięcie wymagałoby specjalistycznej wiedzy.

„Jak jeździć nowym samochodem o połowę taniej,

a nawet mieć go zupełnie za Darmo”

 

Chcesz Jeździć nowym nissanem Juke za
939 zł Netto miesięcznie przy 0% wpłaty?

Wypełnij formularz kontaktowy i zapytaj o ofertę

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *